Nawigacja witryny

Komunikaty systemu

Błąd

  • XML Parsing Error at 1:65. Error 9: Invalid character

O firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe K.Orzełek, K.Markisz rozpoczęło swoją działalność 1 maja 1989 roku. Jego założycielami i właścicielami są Krzysztof Orzełek i Krzysztof Markisz.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe K.Orzełek, K.Markisz rozpoczęło swoją działalność 1 maja 1989 roku. Jego założycielami i właścicielami są Krzysztof Orzełek i Krzysztof Markisz. Przez pierwsze lata działalności spółka zajmowała się produkcją rurek do map i drążków do szaf. Produkcje prowadzono na maszynach i urządzeniach wykonanych przez założycieli spółki. Z czasem rozszerzono produkcje o inne akcesoria meblowe min. nogi do łózek i mebli, wkręty, okucia i stelaże meblowe, listwy i uchwyty.

Obecnie zakres działalności spółki to produkcja kilkuset, różnego rodzaju elementów akcesoriów meblowych, wykonywanych z metali i tworzyw sztucznych. Do roku 2001 przedsiębiorstwo działało jako spółka cywilna, po czym przekształciło się w spółkę jawna.

Rozwojowi organizacyjnemu spółki towarzyszy stała modernizacja technicznych aspektów działalności (parku maszynowego, infrastruktury itp.). Podjęte działania gwarantują produkcję wyrobów o odpowiedniej jakości i dużej powtarzalności, zmniejszenie uciążliwości dla otoczenia, poprawę warunków pracy i bezpieczeństwa załogi, ciągłą poprawę zadowolenia klientów. Posiadamy nowoczesny system magazynowania (ponad 3000 m? powierzchni) oraz dystrybucji. Własny transport, profesjonalny system logistyki przekłada się na najlepszą obsługę klienta każdego dnia.

Najważniejszą wartością spółki jest personel. Jego wiedza i doświadczenie są źródłem naszych sukcesów i budują opinie o przedsiębiorstwie. Wkład i zaangażowanie całej ponad stu osobowej załogi pozwala na uzyskiwanie bezpieczeństwa finansowego i rozwój spółki. Dbałość o wiarygodność przedsiębiorstwa i jego wizerunek, kojarzony z jakością naszych wyrobów i usług gwarantują zadowolenie odbiorców. Zainspirowała ona właścicieli do wdrożenia systemu zarzadzania jakością opartego na normie PN-EN ISO 9001:2001. Wdrażane procedury zarzadzania procesami, ich monitorowanie, analiza mierników, badanie satysfakcji naszych klientów pozwala na szybkie dostosowywanie się do ich stale rosnących potrzeb i oczekiwań. Dokonywane samooceny pozwalają identyfikować obszary wymagające poprawy. Umożliwiają uchwycenie zasadniczych elementów tworzących przewagę konkurencyjna na rynku.

Dziś dzięki jakości produktów, profesjonalnej obsłudze, szybkości reagowania na potrzeby klienta i ciągłemu doskonaleniu, spółka współpracuje z wieloma odbiorcami z rynku krajowego i zagranicznego, dostarczając produkty o zaawansowanych rozwiązaniach technicznych i umiarkowanej cenie.

Na marginesie…

Prezentacja produktów

Stopka witryny